| Adlianuka a întrebat:

Ce as putea sa'i iau iubitului meu de Valentine's day vreau ceva mai special. voi ce'i luati iubitului vostru? fundita:*

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| piticot_7774 a răspuns:

Daniella da`mi sh me te rog id`ul tau...Foarte interesanta ideea ta.happy

| Silvia78 a răspuns:

Ai putea sa ii iei urmatoarele lucruri:
1. Un set de parfum
2.Sau un gen de lantisor cu 2 jumatati de inima pe care una vei purta tu iar cealalta iubitul tau.
3. O bratara de argint
4. Ceva haine ce sti ca poarta el

Sper sa-ti fie de folos!

| daniella_5715 a răspuns:

Pai ai putea cauta o cutie in forma de inima sau daca nu gasesti sa improvizezi:cauti o cutiuta obisnuita o imbraci in hartie pentru cadouri si lipesti un biletel "descopera pentru ce te iubesc". si acolo pui biletele micute de genu"te iubesc pentru ca ador cum ma alinti"(eu am facut cam 180 biletele, mi-a l; uat 3 zile)ieftin si personalizatwinking

| Adlianuka explică:

Daniella imi poti lasa id tau l mesaje pentru mai mute detalii. mi s-a parut int ideea ta:X

| kathyangel a răspuns:

Pai, m-am gandit sa ii iau ciocolata si cutia in forma de inima, sa-i scriu o scrisoare. Dar poti sai iei ce ii place, un parfum, un dvd, un tricou, ceva legat de ce il pasoneaza. Good Luck. :*