| Angelina0101 a întrebat:

Vreau sa'i fac iubitului ceva special de ziua lui. Cine si ce idei imi poate da?

12 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa-i dai ceva facut de tine. De ex ai putea sa-i gatesti ceva,sau ai putea sa-i faci o prajitura mai speciala, bine asta daca te pricepi la asa ceva. Daca nu atunci ceva orice sti tu sa faci, dar sa fie facut de tine, ceva ce nu poate lua toata lumea de la magazin, sa nu fie banal :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde la ce te referi cand spui "sa ii fac". Sa ii faci un cadou in sensul sa cumperi ceva deosebit, sa ii faci o delicatesa culinara... si ma rog mai sunt si altele ce poti sa ii faci dar nu le scriu aici happy Fii mai explicita!

| Angelina0101 explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa fie ceva special pentru el!
Indiferent de ce ar fi... cadou sau vri'o cina romantica sau nu mai stiu ce mai poate fi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Angelina0101):

Nu stiu ce varsta ai, spui ca ai iubit dar nu stiu in ce stadiu e relatia voastra in sensul ca doar va tineti de mana si va pupati sau faceti mai mult. Spre exemplu eu ca femeie as pregati o seara romantica in cada de baie cu lumanari, cu sampanie, cu muzica, prajituri si evident cu un cadou personificat cum ar fi un ceas cu o inscriptie de genul "voi avea mereu timp pentru tine" sau "timpul trece iubindu-te pe tine"

| Angelina0101 explică (pentru anonim_4396):

Avem o relatie destul de serioasa, dar nu locuim impreuna!
Sunt Domnisoara si nu prea cred ca ceasul e cadou potrivit, pentru ca duce la despartire.
Oricum mersi, e o idee buna!

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, cauta sa-l impresionezi cu ce-i place lui del mai mult, si cu care se asteapta cel mai putin, sau deloc. Tu in primul rand sa fii seducatoare! Bafta!

| FartsMaker a răspuns:

De ce nu iti pui o fundita pe veverita? laughing

| Seyko a răspuns:

Poti comanda de aici un tricou cu text personalizat... si gasesti tu un text ceva care sa-l il inscriptioneze pe tricou, si care sa-l impresioneze pe prietenul tau;)

http://mamicata.shopmania.biz/cumpara/campion-pe-sate-7748891

| oldbluegrumpyman a răspuns:

Daca iubitul tau ar vedea prima propozitie scrisa de tine, stiu sigur ce la ce s-ar gandi.

| Angelina0101 explică (pentru oldbluegrumpyman):

Chiar imi e interesant si mie la ce poate sa se gindeasca iubitul meu de esti tu asa sigur!

| AlexandraColar a răspuns:

Poi...GAndestete ce ii place. Daca poarta de exemplu mereu camasi ia-i un papion sau cravata. Daca e super cool ia-i o sapca si un tricou daca ii place sa citeasca ia-ii o carte dar eu zic sa ii ie-i un tricou super un parfum si o sapca.=)

| AdelaD a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un ceas,sau o bratara de argint, sau o poza cu voi, un set de parfum, un tricou personalizat, breloc personalizat tongue