| BogdanAnonim a întrebat:

Ce as putea sa-i scriu unei fete de care imi place si cu care nu am mai vorbit dupa ce o bag in seama cu,, buna"? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-i un "Buna" si dupa intreab-o ce mai face. Fa-te interesat, intreab-o cum mai e viata ei, ce mai face, mai ales în timpul liber. Și na, mai găsiți voi câteva subiecte până când, usor, usor, ii vei spune ceea ce simti. Dacă nu știi cum ai putea incepe asa: Vreau sa iti spun ceva de foarte mult timp. Ea o sa fie interesată si o sa întrebe ce. Tu ii spui ca e legat de voi doi si de relația voastră de prietenie. Și după ar fi mai interesant daca ai lasat-o putin sa-si puna intrebari, nu -i mai trimiți niciun mesaj si ii dai telefon si ii spui ca o iubesti. Asta mi se pare mie cel mai drăguț lucru!

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Daca vorbesti cu ea pe facebuck,uita-te atent la profilu ei.
Vezi cei place,ce aveti in comun si incearca sa-ti dai seama ce fel de fata e.
Asta sa vezi daca merita,dupa treci la treaba.
In ori ce situatie va fi deschisa daca va vorbi despre ea.
Daca vezi ca incepe sa-ti raspunda sec, scurt si la obiect sau iti da doar seen, ghinion, nu e interesata...
Daca e interesata, va face ceva mai mult decat sa-ti raspunda.