| roormaf12 a întrebat:

Ce as putea sa ii duc/cumpar iubitei mele care este bolnava acasa?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sanatate iubitei tale, dar ce are? Dui un buchet de flori, tu stii care i plac, o cutie cu bomboane de ciocolată, un ursuleț de plus, si un pupic, sa se facă fata bine.

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ciocolata alcool si o partida nebuna de sex

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, cum se simte iubita ta, este mai bine? Insanatosire grabnică. Ce vîrstă ave ti voi? multumesc incă odată.

| OnuOnulică a răspuns:

Flori sau diverse haine personalizate cu însănătoșire sau orice legat de așa ceva.

| Florentina9210 a răspuns:

O cutie de ciocolata+ o imbratisare!

| WaterDrop a răspuns:

O casa mai mare ca sa nu raspandeasca germenii pe toate rudele ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sicriu.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti dement, ce raspuns e ăsta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

De oscar?

| ALittleDeath a răspuns:

Coca-cola!

| NiKoLeT a răspuns:

Flori, jucarii de plus si multe multe ciocolate! big grin Si, desigur nu uita de dulci manifestari de sentimente (saruturi, imbratisari, cuvinte dulci etc).winking