| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie 1 Martie, ce as putea sa ii cumpar iubitei mele? Funda big grin

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Ca sa iesi si ieftin si pupacit, ia-i o floare (ca tot vine primavara) si un martisor mai special, care nu il gasesti mai peste tot.

| Deaad a răspuns:

Iubitei tale ar trebui sa stii tu ce sa ii cumperi.
Cei care cumpara strict de sarbatori, sunt niste cretini.Adica toata lumea.

Cu suparare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara-i in oricare alta zi. Va fi mai surprinsa si mai fericita! happy

| Kira5854 a răspuns:

1 martie, ar trebui sa sarbatoreasca venirea primaverii, motivul pentru care se si daruieste martisor(ca un fel de simbol). Ai putea sa dai o fuga la un bijutier si sa ii cumperi o bratara din argint cu ceva simbolic, cum ar fi un ghiocel, o potcoava, un trifoi. Lucruri cat mai simple si clasice.