| hgfdsa a întrebat:

Ce as putea scrie intr-un jurnal? cum sa-l infrumusetez astfel incat sa fie cat mai original? cat mai multe idei. funda:*
scuze >categoria...:"

Răspuns Câştigător
| daxxy a răspuns:

Poveste`te totul foarte detaliat si prin desene, adica in timp ce scrii deseneaza si ceva care sa inspire ce ai scrishappy lipeste tot felul de poze care sa-ti indice starea.intr-un cuvant, da`ti frau liber imaginatie si va iesi bine:*. funditapuppy dog eyesbig grin?

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa scrii cu pixuri colorate, sa lipesti poze si abtipilduri etc. Nu trebuie sa fie cine stie ce, adica doar tu il vei citi.

| Impossibl3 a răspuns:

Scrie ce ti se pare mai interesant din orice zi:d si in plus deseneaza lipeste poze...etcbig grin

| Impossibl3 a răspuns:

SCrie ce ti se pare mai interesant din fiecare zi deseneaza lipeste poze.etc

| Mangoo a răspuns:

Pai... fa din el tu laughing deseneaza, lipeste chestile care te reprezinta scrie despre ce simti sh cel mai important ai grija unde til pui dack til gaseste cineva ii nasol am patit-o crying fundita* plz :*

| MikeNo1 a răspuns:

O idee a altcuiva data tie nu este o idee originala. trebuie sa iti vina de la sine