| hgfdsa a întrebat:

Ce as putea scrie intr-un jurnal? cum sa-l infrumusetez astfel incat sa fie cat mai original? cat mai multe idei. funda:*

Răspuns Câştigător
| Mihaela_1056 a răspuns:

As putea sa. ti dau cateva idei interesante pe care le.am facut si euhappy... poti sa arzi marginile la foi(ai grija insa sa nu arda tothee hee)sau poti taia marginile in forma de inimi sau ondulat.Alta idee ar fi sa lipesti ceva dragut sau chiar sa desenezi pe fundal dupa ce ai scris, sa dai cu sclipici, sau daca iti place poti sa te dai cu un ruj deschis si sa faci pupici:*...In general ai putea sa scrii lucruri amuzante, dar si triste. depinde; daca crezi ca cineva l.ar gasi atunci scrie cu prescurtari sau nu scriu lucruri foarte importante. Sper ca ti.am fost de ajutor! si sa. l citesti cu placere peste cativa anihappyGOOD LUCK!love struck

1 răspuns:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Arde-i marginile cu grija cu o tigara... putin din scris, interiorul paginii, fa desene pe o pagina scrii pe alta faci un desen, spre exemplu daca scrii despre tine si un prietenlove struck stii tu... faci un dsen cu emo, inima o imbratisare, ceva semnificativ, pui o fundita, foloseste multe prescurtari si(coduri secretelaughing )
mai multe ideeei...nu am!:-|