| cstefan96 a întrebat:

Cunosc o fata care-mi place si as vrea sa fiu cu ea insa nu prea am avea subiecte interesante de discutat iar despre filme jocuri muzica nu putem vorbi. Ce subiecte am putea aborda si cum sa fac primul pas ca sa o sarut?

Răspuns Câştigător
| 20thoughts a răspuns:

Gaseste lucruri in comun.Du-te la ea si spune-i : Iti place muzica? sau spune-i ca are ochi frumosi.Ca sa faci primul sarut incearca sa o inviti undeva si incearca sa o saruti daca nu spune-i cu mult curaj asa : Te iubesc! Funda?