| CrazzzyA a întrebat:

Ce sa vorbesc cu o persoana pe care nu o cunosc?
Am vorbit cu persoana respectiva pe mess, despre hobby-uri, muzica preferata, ce ne place sa facem si chiar si despre foste relatii, dar acum nu stiu despre ce am mai putea vorbi. Persoana respectiva mi-a spus ca nu vorbesc prea mult, dar nu stiu ce subiecte sa mai abordez.
Ma poate ajuta cineva? Chiar as vrea sa cunosc persoana asta, dar parca nu stiu cum.
Mersi!

7 răspunsuri:
| Renard a răspuns:

Vorbiţi de foarte mult timp?

| CrazzzyA explică (pentru Renard):

De doua zile laughing

| Renard a răspuns (pentru CrazzzyA):

Dacă nu sunt atent, o păţesc. Trei mesaje am scris şi abia acum când mi-am căscat ochii am citit că sunt prea mic să-ţi pot trimite mesaje. Au mai trecut două zile, aţi găsit ceva de vorbit? happy

| CrazzzyA explică (pentru Renard):

Am mai vorbit, dar foarte putin. Am incercat sa abordez diferite subiecte, dar nu parea prea deschis la situatie.

| Renard a răspuns (pentru CrazzzyA):

Ne contactăm pe messenger sau facebook? tongue

| stark47 a răspuns:

Pai incearca sa petreci timp cu el.

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Incercati subiecte mai intime. Nu ma refer la cele cu tenta sexuala, ci sa discutati trairile voastre de zi cu zi.
Un prieten adevarat il poti gasi in cele mai neasteptate locuri.
Vorbiti-va despre ce ati facut in ziua respectiva, cum v-ati simtit, ce ati vrea sa faceti maine...
Sunt o gramada de lucruri de discutat.