| alex6630 a întrebat:

Ce asi putea vorbii cu o fata la telefon? O cunosc doar de 3 zile si am vb doar pe mess cu ea si 2 min la tele si nu stiu ce sa zic dar am emotii si nu stiu ce subiecte sa pornesc practic nu stiu ce sa zic. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Maria_7822 a răspuns:

Buna Alex pai o intrebi mai intai ce flri ii plac care e culoarea preferata...sasi dea seama ca o place apoi incetul cu incetul incepeti sa vorbiti despre viata voastra ce are unul ce are altul o sa vine bine o sa vezi o s ava ia pe am2 valul si o sa vorbiti pana la urmatongueciao

| GMVBOSS a răspuns:

Incearca sa fi tu insuti. Vorbeste despre subiecte simple, de exemplu scoala, muzica, filme... incearca sa ii afli pasiunile si sa stai mai mult timp cu ea. Nu uita! Daca esti respectuos si amabil poti da lovitura. Stiu asta din propria experienta

| Daliutza a răspuns:

Te ajut eu... sper ca nu ai 3 ani.ca asa ai putea sti ce subiecte sa discuti...intreabo despre ea cei place sa faca ce hobby-uri are daca are prieten ce fel de baiat ii place ce ii place la un baiat etc gaseste si tu un subiect comun,, nu mai avea emotii ca nu te insori si scuze cas mai rautaciosasa

| Allysson a răspuns:

Pai...in aceeasi situatie sunt si eu cu un baiat, ma rog noi vb doar pe mess...incepe o discutie despre ce aveti in comun si daca nu stii ce aveti in comun suno si intreab-o daca iese in oras sa va plimbati si incepi sa o intrebi despre ce ii place, ce muzica asc si multe altele