| maduu_1458 a întrebat:

Ce ati alege din aceste 2 fete:

Cu sani de 100 si ceva, fund bombat, dar fata (mecla) e vai de capul ei adica urata rau de tot

Corp mai slabut, ...si o fata(mecla) dragalasa

intrebare adresata pentru baieti

18 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Cea care stie sa vorbeasca si sa se exprime ca un om educat, nu ca un birjar.Mecla,auzi...

| elasexygagica a răspuns:

Toate fetele frustrate de aspectul lor fizic pun trebari de genu astatongue

| answer a răspuns:

Chipul unei fete face 50% din frumusetea acesteia, deci varianta a 2-a! happy

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ce intrebare proasta, nu e clar ca toti o sa aleaga varianta a doua?straight face

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

A doua variantawinkingimi plac fetele frumoase nu neaparat bune la pat daca vrei sa faci sex atunci ii pui o perna pe fata si mergerolling on the floor

| enverhoxha a răspuns:

Ce e aia mecla?

Răspuns utilizator avertizat
| baby_6195 a răspuns:

100 si ceva ce? ani? litrii?

| baby_6195 a răspuns:

Aaa m-am prins. tu esti aia cu "mecla" dragalasa si dusmanca ta e aia cu corp fain. si el nu stie pe care dintre voi o vrea.;-)

Răspuns utilizator avertizat
| quickly a răspuns:

Cea cu "mecla" dragalasa si fund frumos, dar daca e fitoasa si rea la suflet as alege-o pe cea grasa daca e mai buna la suflet si nu are fite in cap!

| basexcu a răspuns:

Stii tu maduu cu alesu e mai complicat.Le alegi in functie de ce iti trebuie. Daca iti trebuie pentru o noapte nu mai conteaza cum arata la fata. Daca o vrei pentru o perioada mai indelungata, atunci o sa vrei sa fie draguta la fata pentru ca oricum tu ti-o poti tuna mai tarziu.E ca la masini!

| maduu_1458 explică:

Cred ca nu ati inteles intrebarea...eu ma refer la o fata cu forme mai mari dar cu mecla de te sperii de ea.si o fata mai slabuta nu cu forme asa de mari ca aialalta dar draguta la fata

| hummer24 a răspuns:

Eu vreau o combinatie dintre cele 2winking

| Alice_1004 a răspuns:

A doua e mai norm, si un baiat deshtept ar alege-o pe a doua cred... pacat ca baietii rar cand mai sunt asa, dar de ce intrebi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi sunt fata, daca as fi baiat nu as tine cont de asta. Intelectul ei conteaza.

| MissGreenDots a răspuns:

Un destept ar alege-o pe a doua, insa acum mai rar vreunul destept si toti se uita dupa sex appeal.insa eu raman pe a doua varianta. Si sa nu bagi in seama raspunsurile gen ''stiu ca esti a doua asa ca aleg prima'' pentru ca orice ar spune lumea, frumusetea totusi isi are rolul ei si nimeni nu ti-o poate lua. Si eu fac parte din a doua categorie si is mandra. big grin happy

| Inimioara_8864 a răspuns:

A2a variantahappy