| Miu_6243 a întrebat:

Ce ati alege intre dragoste si bani?

52 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii normal.ca nu tine dragostea de foame...

| Floreenofficial a răspuns:

Dragoste ca daca nu o sa faci sex cu banii.Si o sa te f**a ei pe tine!

| AdaIoana18 a răspuns:

Eu as alege dragoste... Te pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii la putere obtii mai multe beneficii decat cu dragostea

| Nic0L a răspuns:

Dragostea. [banii nu aduc fericirea dar o intretin laughing ] cu ce te incalzeste sa ai bani dar sa stii ca. patu e gol. sau ca pesoana pe care o iubesti sta cu tine numai pentru bani? cum ar fi? nu e mai bine sa stii ca persoana care e langa tine te iubeste pentru calitatile si defectele tale? day dreaming nu pentru ce ai in portofel

| User a răspuns:

Bani.

| Georgiana_4310 a răspuns:

Doamne, anonim. Ce stupid! Dragostea nu tine de foame, dar ce sa faci cu banii, atata timp cat nu ai cu cine sa-i imparti? Normal ca as alege dragostea

| lilstar a răspuns:

Cam banii. dar ar tare sa le gasesc pe aman2 la aceeasi persoana:X

| shtephie a răspuns:

As alege dragostea :X pentru ca degeaba ai bani daca nu ai parte de dragoste happy Si impreuna cu dragoste vom face si bani happy

Elianna
| Elianna a răspuns:

De ce trebuie sa fie asa de drastic? Eu le vreau pe amandoua!

| rebeca a răspuns:

Dragoste ca banii poti sa ii faci daca esti destept...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua dar daca nu se poate, dragostea ca banii ii faci.

| Deea :x a răspuns:

Banii blushing

| User a răspuns:

@Georgiana - unde scrie ca trebuie' sa imparti banii cu cineva? laughing

| TąNyą a răspuns:

Dragostea când iubeşti n-ai nevoie de altceva. Te încălzeşte la suflet şi te hrăneşte cu fericire. Banii sunt trecători, dar dacă găseşti dragostea adevărată e pentru totdeauna.

FantaSZy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cate situatii am intalnit, povesti ce mi-au fost povestite,
iti spun ca nu stiu ce as alege.
In ambele situatii duci lipsa de cealalta.

| ramonatm17 a răspuns:

Ma amuza cei/cele care spera sa le gaseasca pe amandoua. iar multi sunt tentati sa aleaga dragoste pentru bani. eu una as alege dragostea pentru ca fara afectiunea persoanei iubite cred eu ca nu prea poti sa reusesti.mereu in spatele unui barbat/femeie de succes se ascunde cineva care il/o sustine emotional. dragostea e prea frumoasa ca sa fie vanduta, caci pana la urma banii sunt doar niste hartii

| vyolycy a răspuns:

Dragostea...ca banii am timp sa-i fac

| Crs a răspuns:

Banii, pentru ca ei nu dezamagesc niciodata atunci cand ii ai happy

| Alisa a răspuns:

Dragostea. Banii se fac impreuna cu persoana iubita.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu as alege dragostea.Indiferent daca ai bani si nu ai parte de iubire tot sarac esti. Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca te-ai indragosti de unu' foarte foarte sarac straight face. hai sa fim seriosi...

| Doa'Do a răspuns:

Daca ar fi sa aleg cu inima, dragostea.
Daca ar fi sa aleg cu mintea, banii.
Cateodata, dragostea iti lasa viata mult mai amara decat banii!

| lavynika a răspuns:

Daca an dragoste, fac mai repede bani:p.

| nobody_9468 a răspuns:

Bani. Dragoste am!

Bafta.

| Marcelino a răspuns:

Dragoste...love struck Cu toate ca in zilele noastre dragostea vine odata cu baniilaughing

| cossmy a răspuns:

Daca as fi raspuns la intrebarea asta cu 5 ani in urma, as fi zis 100% bani! insa acum, dupa ce am intalnit cea mai superba fata din lume, zic cu siguranta dragosteatongue:X

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Am deja dragoste, bani mai trebuie şi încă destui.
Banii n-aduc fericirea. Ştiu, numărul lor!

| amalia_9143 a răspuns:

Combinale putin si ai sa vezi ce frumos e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii, pentru ca dragostea doare