| Miu_6243 a întrebat:

Ce ati alege intre dragoste si bani?

52 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Am deja dragoste, bani mai trebuie şi încă destui.
Banii n-aduc fericirea. Ştiu, numărul lor!

| Razvan a răspuns:

Bani ca dragoste e de vanzare peste totoh go on

| Floreenofficial a răspuns:

Dragoste ca daca nu o sa faci sex cu banii.Si o sa te f**a ei pe tine!

Elianna
| Elianna a răspuns:

De ce trebuie sa fie asa de drastic? Eu le vreau pe amandoua!

| Alisa a răspuns:

Dragostea. Banii se fac impreuna cu persoana iubita.

| TąNyą a răspuns:

Dragostea când iubeşti n-ai nevoie de altceva. Te încălzeşte la suflet şi te hrăneşte cu fericire. Banii sunt trecători, dar dacă găseşti dragostea adevărată e pentru totdeauna.

FantaSZy.

| nobody_9468 a răspuns:

Bani. Dragoste am!

Bafta.

| shtephie a răspuns:

As alege dragostea :X pentru ca degeaba ai bani daca nu ai parte de dragoste happy Si impreuna cu dragoste vom face si bani happy

| cossmy a răspuns:

Daca as fi raspuns la intrebarea asta cu 5 ani in urma, as fi zis 100% bani! insa acum, dupa ce am intalnit cea mai superba fata din lume, zic cu siguranta dragosteatongue:X

| User a răspuns:

Bani.

| User a răspuns:

@Georgiana - unde scrie ca trebuie' sa imparti banii cu cineva? laughing

auran
| auran a răspuns:

Exista o problema! Nu prea ai ce alege - este criza pe ambele planuri, asa ca nu-ti ramane de ales decat varianta cea mai buna dintre cele 2 rele...

| rebeca a răspuns:

Dragoste ca banii poti sa ii faci daca esti destept...

| vyolycy a răspuns:

Dragostea...ca banii am timp sa-i fac

| Crs a răspuns:

Banii, pentru ca ei nu dezamagesc niciodata atunci cand ii ai happy

| Marcelino a răspuns:

Dragoste...love struck Cu toate ca in zilele noastre dragostea vine odata cu baniilaughing

| cristina a răspuns:

In momentu asta banii
dragostea...straight face n-am cuvinte

| Georgiana_4310 a răspuns:

Doamne, anonim. Ce stupid! Dragostea nu tine de foame, dar ce sa faci cu banii, atata timp cat nu ai cu cine sa-i imparti? Normal ca as alege dragostea

| So Good a răspuns:

Dragostea

| lilstar a răspuns:

Cam banii. dar ar tare sa le gasesc pe aman2 la aceeasi persoana:X

| lavynika a răspuns:

Daca an dragoste, fac mai repede bani:p.

| ramonatm17 a răspuns:

Ma amuza cei/cele care spera sa le gaseasca pe amandoua. iar multi sunt tentati sa aleaga dragoste pentru bani. eu una as alege dragostea pentru ca fara afectiunea persoanei iubite cred eu ca nu prea poti sa reusesti.mereu in spatele unui barbat/femeie de succes se ascunde cineva care il/o sustine emotional. dragostea e prea frumoasa ca sa fie vanduta, caci pana la urma banii sunt doar niste hartii

| Doa'Do a răspuns:

Daca ar fi sa aleg cu inima, dragostea.
Daca ar fi sa aleg cu mintea, banii.
Cateodata, dragostea iti lasa viata mult mai amara decat banii!

| Nic0L a răspuns:

Dragostea. [banii nu aduc fericirea dar o intretin laughing ] cu ce te incalzeste sa ai bani dar sa stii ca. patu e gol. sau ca pesoana pe care o iubesti sta cu tine numai pentru bani? cum ar fi? nu e mai bine sa stii ca persoana care e langa tine te iubeste pentru calitatile si defectele tale? day dreaming nu pentru ce ai in portofel

| cornel a răspuns:

Sincer?happy

dragostehappy

| AdaIoana18 a răspuns:

Eu as alege dragoste... Te pup :*

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu as alege dragostea.Indiferent daca ai bani si nu ai parte de iubire tot sarac esti. Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun.

| CHINEZU097 a răspuns:

BANI logic ca daca am multi bani imi iau cate traseiste vreau si atata timp cat am un copil sil pot intretine deja ma doare fix in cur de restul(p. s mai devreme sau mai tarziu toti inselam deci trage concluzii)

| Deea :x a răspuns:

Banii blushing