| Miu_6243 a întrebat:

Ce ati alege intre dragoste si bani?

52 răspunsuri:
| pitesti a răspuns:

Dragostea big grin

| BitchImfabulous a răspuns:

Dragostea ca bani ii facem dupa aialaughing

| Mary Marry a răspuns:

Banii normal, fara baii esti un nimeni, un gunoi iar toata lumea rade de tine.
Iar cu dragoste nu se cumpara banii dar banii pot cumpara dragostea.Sa vezi cum te umplii de prieteni dupa ce o sa fi milionar.Toata lumea o sa vrea sa vorbeasca cu tine.
Deci BANII, CLAR!

| Mary Marry a răspuns:

Deci nu pot sa ii sufar pe astia care zic ca banii se fac cu persoana iubita sau trenuie sa ii inparta cu cineva!
De ce trebuie sa ii inparti cu cineva?
Adica daca ai bani si vrei sa dai la un orfelinat de exemplu sau la o biserica sau la familia ta atunci bine dar cand esti intr-o relatie trebuie sa ii dai partenerului oricum ca de e sotu/sotia tau/ta.
Si de facut cu partenerul, de ce as face bani cu altcineva?
Nu pos sa ii fa singura? Daca te duce mintea si ai putin fler afaceristic ii faci si in somn.Si de asemenea nu numai sa te distrezi cu ei ci sa ii si investesti.Adica da iti cuperi haine scumpe, masini, vile dar sa si ii investesti intr-o afacere in care sti ca ai de castigat.

| medex3 a răspuns:

Daca ar trebui sa raspund fata in fata sincer nu as sti ce sa iti spun.straight face Banii nu iti aduc fericire, dar iti aduc mancare. Dragostea nu aduce mancare aduce fericire.Rapsunsul din partea mea ar fi : niciuna.Mai bine nu as avea dragoste si as avea bani, dar mai bine as avea dragsote dar as fi saraca lipita. A contientiza si ati raspunde in acest moment ar fi o filozofie.Mai bine as alege intre viata si moarte, decat sa aleg intre dragoste si bani.Imi este destul de greu sa iti spun in fata ca sunt o interesata, o idioata care vreau numai bani, care uraste dragsotea. Dar pana acum nu am intalnit o iubire adevarata.straight face Poate ca in acest timp are mi-a mai ramas o sa rapsund la aceasta intrebari.
Numai binewinking
~Medex3

| amalia_9143 a răspuns:

Combinale putin si ai sa vezi ce frumos e

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Dragoste...desi iti tr si bani... dar fara dragoste nu esti fericit big grin parerea mea

| TheTiger a răspuns:

Bani normal ca dupa aia vin femeile frumoase singure la tine ca doar ai multi bani big grinbig grinbig grinbig grin

| andreutza_5786 a răspuns:

Eu sa fiu sincera cred ca as alege banii...in dragoste( daca e dragoste adevarata) suferi foarte mult.si poate daca alegi dragostea pana la urma te desp de pers respectiva si tia parea rau...

| Daaianna a răspuns:

Eu as alege dragostea pentru ca degeaba ai bani daca nu ai pe cineva langa tine sa te iubeasca.winking

| XxXmImIxXx a răspuns:

Drq pentru cei cu banii cum baina e adev ca daca nai bani n-ai cum sa intretyy si sa fii ferikit dar daca ai dragoste obtii mai multe daca ai o pers care te iubeste langa tine poti face si bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii normal.ca nu tine dragostea de foame...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii la putere obtii mai multe beneficii decat cu dragostea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua dar daca nu se poate, dragostea ca banii ii faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cate situatii am intalnit, povesti ce mi-au fost povestite,
iti spun ca nu stiu ce as alege.
In ambele situatii duci lipsa de cealalta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca te-ai indragosti de unu' foarte foarte sarac straight face. hai sa fim seriosi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii, pentru ca dragostea doare

| Andreea`:) a răspuns:

Dragostea ]!

| REspEC7 a răspuns:

Sincer pe amandoua!

| fatima a răspuns:

Dragoste ii cea mai inportanta

| pianistul a răspuns:

Sigur dragoste

| pianistul a răspuns:

Dragostea