| fdfgdgd a întrebat:

Ce ați face dacă ați veni mai devreme de la școală și v-ați surprinde mama în cameră în timp ce îi face sex oral vecinului? Știind că tatăl se află la servici?

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

E ok, probabil plătește chiria...

| minrest a răspuns:

Iesi repede din camera, sa nu te prinda ca ai chiulit la ultima ora.

| SG1995 a răspuns:

Aș ieși naibi din cameră, momentul ar fi foarte stâjenitor.

| kandaraki a răspuns:

Intra in camera, dezbracate si alaturate si lor.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Intra in camera si da-i in vecin cum dadea el in mama ta, doar ca cu o bata/cutit.

| Clockwork a răspuns:

Spune-i tatalui sau snopeste vecinul in bataie. un pistol cu cuie merge sa-l "lipesti de perete"