| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai fi intr-o camera cu mama si tatal tau si fara mancare, ce ai face?
Funda?

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

As iesi din camera...sau as muri de foame

| Chamberlin a răspuns (pentru Narcis2007):

Multumesc foarte mult pentru raspuns!
Esti foarte destept daca ti-ai dat seama ca acea camera nu e inchisa si daca tie foame iesi din ea, Bravo!

14 răspunsuri:
| sergiu2525 a răspuns:

La cum ai dat raspunsul castigator pe indoiesc de inteligenta ta nativa.

| Chamberlin a răspuns (pentru sergiu2525):

E un raspuns simplu daca esti destept si sti sa citesti bine o intrebare!
PS: se vede ce inteligenta ai tu tongue

| OnuOnulică a răspuns:

As găsi eu un plan să scăpam de acolo.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Ştiu că răspunsul e să ieşi din cameră, dar primul lucru la care m-am gândit era: "O pun pe mama să-mi facă de mâncare laughing "
Numai bine!

| Chamberlin a răspuns (pentru MadRaven):

laughing da si asta e un raspuns bun, multumesc!

| alexandra2000ale a răspuns:

As iesi din camera...

| Chamberlin a răspuns (pentru alexandra2000ale):

Cam prea tarziu

| alexandra2000ale a răspuns (pentru Chamberlin):

Mai bine mai tarziu decat niciodata...happy

| Chamberlin a răspuns (pentru alexandra2000ale):

Ai mare dreptate straight face

| alexandra2000ale a răspuns (pentru Chamberlin):

Multumesc!

| Chamberlin a răspuns (pentru alexandra2000ale):

Cu placere!

| denis28 a răspuns:

AS incerca sa supravetuiesc cu proviziile care sunt.Dca nu sunt asta este stai vreo 3-4 zile pana cand mori asta e parerea mea FUNDA?

| Chamberlin a răspuns (pentru denis28):

Funda? pentru ce? ca ai spus ca poti muri in camera la tine cu parintii tai? uitate la raspunsul castigator sa vezi acolo cum poti sa traiesti intr-o camera unde nu sunt provizii!