| Hirockers a întrebat:

CE ati face daca iubita v.ar spune ca isi va pune aparat dentar?(baietii. funda)

Răspuns Câştigător
| Rio4cwalk a răspuns:

Nimic doar ca m-as supara ca nu as mai putea sa o sarut asa cum trebuie big grinbig grin si oricum dupa cativa ani si-l scoate straight face

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și unde este problema! Nu este infimă, ci își face o corecție dentară.
Fată deșteaptă.
Pa, pa.

| moonY a răspuns:

"la dracu'! si oral cine-mi mai face?!"

| Euu12 a răspuns:

Daca o placi, o placi asa cum este, e adevarat e putin jenant pentru tine daca iesi cu ea in oras sau ceva, dar asta e un lucru obisnuit pentru orcine dintre noi si poate prietenilor tai li sar parea urata dupa ce si-a pus aparatul, dar conteaza ce simti tu pentru ea, si daca iti pasa ce iti vor spune prieteni.

| SERIOUX a răspuns:

Mas bucura. si eu ambig grin(da numa noaptea)

| Loryoficial a răspuns:

Pai daca is pune aparat inseamna ca nu este perfecta...
cauta una perfecta pentru tine!

| vm_8252 a răspuns:

As parasi-o fara discutie. Glumesc. I-as da un pupic si un hug, ce naiba ai vrea sa fac?

| mARY_9420 a răspuns:

Eu am avut aparat dentar. si nu m-am jenat deloc...

Este absurda intrebarea... Daca te iubeste te iubeste cu aparat dentar cu ochelarii si mai stiu eu ce. te iubeste. daca nu. pa si la gara!happy inseamna ca nu te merita, nu este jenant deloc sa ai aparat dentarstraight face ia-o ca pe o necesitate cum ai nevoi de sampon sa te speli la cap asa ai nevoie si de aparat pentru dinti dreptiwinking

Sper ca te-am ajutat!happy iar daca ti-ai pus aparat dentar sa nu te jenezi delochappy

| blogula a răspuns:

Tot as fi cu ea nu conteaza frumusetea conteaza cei inauntu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca camyyy dar daca prineteni iti spun sa nu mai iesi cu ea u sa iesi orice ar spune daca te desparti de ea numai din acest lucru scuze dar esti un fraier

| clauxxx a răspuns:

Pai ar fi jenant la sarutat... nu poti sa zici ca inainte ar fi fost mai bine cand o sarutai! ca nu ar purta aparatul ala doar asa de impresielaughing nu vreau sa te dezamagesc dar... schimbo

| clauxxx a răspuns:

Ma frate cand mai auzi la altii cica "conteaza ce e in interior" da conteaza! Dar in ziua de azi multi se bazeaza si isi aleg dupa cum arata... In schimb putina dreptate pana iti gasesti o printesa mai ai multe broaste de pupatlaughing