| andy678 a întrebat:

Daca porti aparat dentar n-o sa te mai placa baietii?

9 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Draga mea asta cred si eu da chiar nu stiu...eu nu vreau sa imi pun pentru ca mi-e frica ca o sa rada toti de mine crying

| Sapphire a răspuns:

Eu am o colega care poarta aparat dentar de vreun an si are un iubit de mult timp. Nu ai de ce sa iti faci griji. Nu trebuie sa iei in seama parerile celorlalti. Preferi sa ai dintii strambi? Atunci o sa se rada de tine mai mult, nu daca poti aparat dentar.

| lovenotsex a răspuns:

Nu neaparat.Conteaza si felul tau de a fi, si modul prin care faci ca acest lucru sa nu fie un dezavantaj.Bafta si nu-ti fa griji...

| denise_9126 a răspuns:

Si eu trebuie sa imi pun aparat dentar si de abia astept. Nu trebuie si nu vreau sa ma placa baietii... vreau doar un baiat sa ma placa si mie imi e de ajuns.
Si pana la urma sa porti aparat dentar inseamna de fapt ca ai o problema cu dinti, ca esti constienta de ea si ca vrei sa o remediezi. Nu e nimic rau in a purta aparat, din contra te face mai interesanta (:

| imaqtpie a răspuns:

Cam da.

| Ella995 a răspuns:

Eu am dintii destul de strambi si mi s-a recomandat acum aproape un an sa port aparat dentar fix, dar nu am vrut pentru ca acum incep liceul si nu vroiam sa se rada de mine din prima zi...eu cred ca e mai bine sa iti pui aparat dentar pentru ca o sa scapi de el dupa o vreme si vei avea un zambet de invidiathappy
mie doctorita mi-a zis ca in strainatete e un lux sa ai aparat dentarhappy

| Cookieツ a răspuns:

Cui ii pasa ce zice lumea? Baieti nu sunt totul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu o sa te placa. dar gandeste-te ca dupa ce il da jos o sa ai o dantura perfecta.crede'ma merita.si oricum din cate am obs e la moda aparatul dentar:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite. si eu am aparat dentar happy inainte ma deranja ca am dintii strambi si imi era rusine sa zamesc ...Acum imi este rusine sa zambesc cu aparatul. Dar crede-ma ca unii chiar imi spun ca sunt mult mai sexi, si ca sunt la fel de draguta ca inainte...
Poate ca ma mint sa nu ma faca sa ma simt prost. Dar oricum nu imi pare rau peste cateva luni o sa am dintii perfecti si cu siguranta imi voi gasi un baiat care sa ma placa!
nu te mai ingrijora:* va fi totul bine