| AnaGabitza95 a întrebat:

Ce-ati facut de revelion? :X

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Specific revelionului, familia și apoi prietenii!
La mulți ani!
Pa, pa.

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Am stat cu familia prietenului meu. El fiind plecat din tara, am preferat sa stau cu familia lui happy.

| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

Am fost mai intai la o discoteca cu prietenullove struck si apoi la el acasalove struck am stat doar noi 2 si-a fost foarte romanticlove struck U ce`ai facut?batting eyelashes

| hgjf a răspuns:

3 zile la un apartament cu prieteni multe shoturi. betie putin mancare jucat tac pe vodka si la final multa mizeriestraight face\m/

| IoanaAlina a răspuns:

Poi. distractielove struck.Am dansat, m-am jucat, am cantat, am baut.De toatelaughing

| Tyby_7086 a răspuns:

Am stat cu parintii oleaca iar dupa aia cu prieteni... pana la 4 dimineata happy