| DrunkShepp a întrebat:

voi ce ati facut de Revelion?

11 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

M-am distrat alaturi de familia mea.

| SweetCandy a răspuns:

Am inceput la 8 seara si am terminat la 10 dimineatabig grin a fost frumos am dansat, am ras (mult)laughing am mancat. din astealaughing

| nobody_9468 a răspuns:

A fost distractie marewinking...eu care credeam ca o sa fie plictiseala ca am facut acasa si cu multi invitati majoritatea mai mari decat mine, insa au venit si vecinii meiwinking...si a fost super tare fratebig grin

bafta

| DrunkShepp explică:

Eu de revelion am fost la un prieten, am fost in jur de 13-14 si am dansat, am mancatsi, am baut sampanie. A fost super a durat pana a doua zii la 9-10

| crizantema a răspuns:

Eu de revelion am fost la munte cu iubitul si fratele meu, am plecat joi dimineata si ne-am intors in seara astabig grin

| Stefff a răspuns:

Eu m-am strans cu vreo 15 colegi la unul din ei acasa si am petrecut de pe la 9 pana dimineata la 7-8 big grin. A fost super!

| cryss_1828 a răspuns:

De Revelion am petrecut impreuna cu iubitul meu si cu niste prieteni.La noi revelionul a tinut pana urmatoarea zii la ora 10-11 laughing. A fost foarte frumos, am dansat, la ora 12(00 : 00 ) cand am deschis sampaniile ne'am udat cu ele, am mancat, am facut tot ce se face la un revelion. Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am fost la Venus la o vila inchiriata si am facut carnaval. Eu m`am imbracat in emo. laughing. mi-am luat un body roz cu o bluza de trening neagra scurta pna sub sani, si niste blugi skinny gri. M`am machiat cu roz si negru si am inceput sa dansam. Apoi am facut karaoke. Ir la miezul noptii am iesit afara cu banii in mana si cu o foaie pe care am scris 12 dorinte. Am desfacut sampania si am baut dupa care am spart paharele de un zid. rolling on the floor

| ionela86 a răspuns:

La o cabana, cu vreo 15 prieteni, am ajuns miercuri pe la amiaza acolo si ne-am intors astazi dimineata. 3 zile si 3 nopti de petrecere.

| Alina_5912 a răspuns:

Eu mi-am facut revelionul la o vara :*

| franceza13 a răspuns:

Am petrecut revelionul alaturi de prietenul meu si sincer cred ca a fost cel mai frumos de pana acum. Sper ca si voi v-ati simtit bine.