| Allesya1097 a întrebat:

Ce ati facut de revelion?

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
M-am distrat, normal!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Am stat acasa... am mers in centrul orasului numai sa vad focul de artificii apoi din nou acasa si intr-un final asa pe la ora 4 a venit in vizita,, mos ene,,

| CristiDinBucuresti a răspuns:

M am gîndit la tinerolling on the floor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea mai tin minte

| OnuOnulică a răspuns:

Mi-a fost rău nu prea am făcut nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Acasa cu familia, la miezul noptii am mers in centrul orasului, sa vad focul de artificii apoi am mers la niste prieteni de familie unde am petrecut in continuare Revelionul alaturi de ei, pe urma din nou acasa, iar intr-un final pe la ora 5 m-am culcat.
@Cristidinbucuresti in afara sa dai raspunsuri stupide, altceva nu mai stii sa faci!
Te pup!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Am facut la un baiat acasa cu mai multe fete si baieti, am dansat (au bagat manele toata noaptea o_O) la 12 am iesit sa dam cu artificii, am mai stat putin, ne-am uitat la un film de groaza, baietii se speriau mai rau decat fetele rolling on the floor) o fata si-a gasit "sufletul pereche" acolo, da, am stat pana pe la 5 laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BlackEyedGirl):

Ai făcut băsici in tălpi? De la dans?

| BlackEyedGirl a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu, dar nici nu mai aveam mult laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BlackEyedGirl):

Avea i tocuri inalte?

| BlackEyedGirl a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cam de 10

| davidrcv a răspuns:

Eu ca luna123

| LeKaAlex a răspuns:

De revelion am stat in casa cu gagicasa lui fratemiu si am cumparat vodka laughing) si ne-am imbatat fata dormise pe jos nu simtea mainile si ne-am culcat la 5 dimineata tu? happy

| Luna123 a răspuns:

Eu, pai am stat pana la 2 noapte dar apoi nu am mai rezistat, eu sunht foarte somnoroasa. Si am aruncat cateva artificii si am baut suc, si apoi m-am culcat. Dar voi ce-ati facut?

| Allesya1097 explică (pentru Luna123):

Eu am stat pana la 4 dimineata, am mancat, am baut suc, ne-am uitat la artificii, si dupa m-am culcat.