| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati facut sau ce ati face daca ati afla ca prietenul/prietena va inselat?

10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

As face un threesomelove struck

| mona a răspuns:

L-as insela si eu si dupa aceia i as da papucii

| Rockart a răspuns:

Salut! Inca n-am trecut prin asa ceva.Probabil o data si-o data se va intampla, dar nu am de unde sa stiu ce reactie voi avea pe moment.Sunt foarte geloasa, probabil l-as omori cu mana mea.

| Ivallll a răspuns:

Pai la cum sunt eu cred ca ar da de...laughing) o persoana care face asta inseamna ca nu te merita.Dar totusi trebuie sa te razbuni intr-un felbig grin (macar putin) si sa-i arati ca tu esti mai buna/ bun ca persoana cu, care te-a inselat.

| Korrawi a răspuns:

E simplu, fiecare sa-si vada de drum, fara drame si scandal. Drum bun, cale batuta.

| bunica18 a răspuns:

As fi foarte, foarte trist/trista, as vorbi cu el/ea sa inteleg ce s-a intimplat. L-as ierta si i-as explica ca o prietenie nu se poate baza pe neincredere, minciuni si alte nimicuri. As lasa timpul sa treaca si l-as ruga pe Dumnezeu sa-l ajute sa nu mai greseasca...E foarte dificil un astfel de moment, mult curaj si rabdare

| seppuku a răspuns:

Eu sunt cu prietena mea de 2 ani si tin foarte mult la ea.Dar i-am si zis ca daca imi face un pas gresit cat de mic ar fi "ADIO".La fel si in cazul meu, ma uit dar nu atinghee hee. Ceau!

| EuPeTineTeIubesc a răspuns:

El s`ar duce pe drumul lui eu pe cararea mea.laughing)

| Camiiiiiiiii a răspuns:

I-as spune "pa",nu merita nici sa te razbuni si nici sa il ierti, degeaba vine inapoi la tine si iti spune ca te iubeste si bla bla bla, daca chiar ar fi asa se gandea dinainte si de fapt nici macar nu i-ar fi trecut prin cap sa faca asa ceva si daca ar fi fost tentatii sau orice de genul, deci nu are rost sa iti pierzi timpulhappy
Ori iubesti ori iti bati joc.

| gigelut a răspuns:

Daca te inseala inseamna ca nu merita sa mai insisti pentru ca daca a facut-o odata sigur o va face si a doua oara si nu merita sa iti faci inima rea, mai bine dai papucii, la inceput o sa doara dar cu timpul vei uita, iar intr-un tarziu o sa-i para rau taca te-a iubit iar daca nu inseamna ca a fost cu tine doar pentru alte motive nicidecum iubire