| DeutZza_8654 a întrebat:

Ce au baietii de 13-14 ani de tot vor sa se combine adica incep sa cred ca ei se combina ca nau ce face pe bune vi se pare normal?

9 răspunsuri:
| Loveyadeea a răspuns:

Baietii sunt mai imaturi decat fetele de varsta lor. Este dovedit ca fetele se dezvolta mai repede decat baietii. Iar ei la varsta de 13-14 ani abia incep sa cunoasca rostul vietii.
Mie una nu mi se pare normal, dar asta e legea naturii.

| Puf a răspuns:

Li se pare ceva nou, ceva "in trend" "la moda". Ei s-au plictisit de jocurile copilariei, se cred mai mari, vor sa incerce ceva nou fara sa isi dea seama ca la aceasta varsta trebuie sa isi traiasca copilaria, ca ea nu se mai intoarce.

| Crisu a răspuns:

Ah, da... ce are? Conteaza chiar asa de mult varsta?

| Vizitiul a răspuns:

Ce au baietii de 13-14 ani cand se combina? Ce au toti baietii cand se combina! Mi se pare normal sa te combini, nu vad nicio problema in asta, atat doar, ca-i putin cam urat cuvantul "combinat".

| shtephie a răspuns:

N-au minte laughing

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna; mie mi se pare ca sunt cam penibili...si mie mi s-a intamplat sa ma intrebe unu si dupa ce l-am refuzat m-a intrebat daca am vreo prietena care vrea sa se combine. Mie mi se pare ca vor sa stea cu o fata doar pentru ca e "la moda". fundita?

| Wehrmacht a răspuns:

La mine in scoala toti se combina dar nu stau cu una mai mult de 3 zile rolling on the floor

| Alex_3756 a răspuns:

Hormoni.

| TheFallen666 a răspuns:

Se numeste instinct primar