| Andre a întrebat:

ce se intampla cu mine dintr-o data incep sa plac baietii si incep sa ma indragostesc de ei? pentru cele mai bune raspounsuri

Răspuns Câştigător
| Nebuneală a răspuns:

Bunahappy
Parerea mea este ca ai inceput sa cresti si nu te mai intereseaza lucruri inutile.Acum o sa iti placa baieti intalnirile cu prietenibig grin iesirile in orasbig grin
Bravo tiehappy

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Esti la adolescenta.de acum ai trecut de stadiul sa te joci in fata blocului sau sa te joci cu papsuile etc.
e ceva normal nu-ti fa griji! dar alege doar 1! laughing

| Zenithf a răspuns:

Esti baiat? Atunci ii bai mare! Adica stai putin, ca s-o dat liber si la...

| Andre explică:

Sunt fataaaaaaa

| Andre explică:

Sunt fataa

| Andre explică:

Sunt fata

| BrokenBarbie a răspuns:

Daca esti fata e pubertatea, daca esti baiat... ii cam urat :)
dar, lumea e libera
http://play4money.sosblog.com/

| Anonima_8669 a răspuns:

Pai. poate din cauza ca te intelegi mai mult cu baieti decat cu fetele.sh toate fetele pe care le cunosti sau vezi nu sunt pe gustu tau.si atunci vezi baieti care sunt pe gustu tau sh poate de asta.

| luky7ro a răspuns:

Pai ar trebui sa te ocupi cu altceva si sa uiti de ei