| ellabella1 a întrebat:

Ce boli sexuale transmisibile se transmit chiar si cu prezervativ(in afara de HIV si SIDA)?

Răspuns Câştigător
| catthshshshs a răspuns:

Nu se transmite nimic.Nu iti fa probleme.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai mare risc de transmitere prin prezervativ il are HPV (de pana la 5%). HIV are rosc mult mult mai mic, aproape de zero.

| mgtow a răspuns:

Daca se rupe prezervativu e problema de contaminare

| Miauti a răspuns:

Ce s-a spus mai sus au dreptatea dar daca omul are sida degeaba folosesti prezervativul ca se ia si prin sarut big grin

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Hiv si sida este una si aceeiasi boala.Hpv despre care vorbeste Brigaela este un virus care netratat duce la aparitia cancerului! Daca folosesti prezervativ esti protejata in proportie de 99%.

| Christina a răspuns:

Prezevativul te protejeaza! happy Hiv si Sida e aceiasi boalabatting eyelashes

| lastman024 a răspuns:

Daca porti prezervativ nu se transmite nimic.

| Juanita a răspuns:

Prezervativul este sa te protejeze. nu prea ai ce boli sa iei daca il folosesti corectwinking