| ItsMatrix a întrebat:

De ce ce-i din filmele porno nu iau boli sexuale gen SIDA ..etc.?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Andandut a răspuns:

Pai din cate am auzit pe la tv intamplator, tuturor actorilor de filme porno li se fac analize amanuntite ca sa se vada daca sunt apti pentru asa ceva sau nu. Iti dai seama ca is obligati sa isi faca controale o data la un anumit timp.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt sute de actori si actrite de filme porno care au murit de SIDA

| Larisssaa a răspuns:

Li se fac ceva analize din cate stiu eu.
La un moment tot trebuie sa le faca.

| TwiXXXie a răspuns:

Iau si aia stai linistit, de unde stii ca nu iau? laughing

| ItsMatrix explică (pentru TwiXXXie):

Ca par atat de siguri pe ei cand fac rolling on the floor

| TwiXXXie a răspuns (pentru ItsMatrix):

Hehe pentru cati bani castiga aia crede-ma ca si tu ai face linistit tongue

| Patrick1 a răspuns:

Ca sa nu moara actorii! big grin

| silviuGL a răspuns:

Buna, la modele "actori" porno mai intai li se face teste de sanate.