| Andreea911 a întrebat:

Ce cadou ar fi potrivit sa-i daruiesc iubitul meu de majorat? Suntem de 2 ani impreuna, iar suma sa fie pana in maxim 250 lei.

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Dacă aş fi în locul tău, i-aş lua ceva de îmbrăcat. O cămaşă de exemplu, sau un tricou mai pe stilul lui.
Nu m-aş arunca la lucruri gen pernă cu poza voastră, cană cu voi doi, tablou cu voi sărutându-vă. Pentru o fată par interesante, însă băieţii nu prea văd sensul acestor lucruri. Ei caută chestii practice, ştii.happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O aprtida de amor de neuitat

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu i-as oferi un tort facut de mâna mea (fiind expertă in torturi, mai ales in cele de mireasă...), ori o apă de parfum, aleasă cu grijă mare...ori o îmbrătisare, ori toate la un loc!

| Oana92 a răspuns:

Un ceas, un parfum, o bratara de argint, un joc ce sti ca il doreste

| dydda a răspuns:

Cred ca cel mai potrivit ar fi ceva care sa adune toate momentele petrecute impreuna gen alb cu poze. Ar fi ceva care sa il atinga la corason:X Dar poti sa ii iei orice gasesti dragut si crezi ca este potrivit crede-ma ca nu conteaza ce cadou ii iei ci conteaza ca este de la iubita lui:*

| ramona1989 a răspuns:

Poti sa faci o perinita imprimata cu poza voastra sau o cana, un ceas...depinde ce ii place si lui sa faca daca ii plac jocurile, un remi, un poker, sah, daca are masina, un accesoriu pentru masina

| Andreea911 explică:

I-am daruit deja lantisoare,bratari de argint, ceas, rama sau puzzle cu poza noastra, parfum, tort.dar totusi are majoratul trebuie sa fie ceva mai consistent.Va multumesc oricum pentru raspunsuri!

| alysefu8 a răspuns:

Parfum

| 69X69x69 a răspuns:

Sex, Durex=7, 7 Lei, si faci si economie