| Deutsuuu a întrebat:

Ce cadou credeti ca este cel mai potrivit pentru iubitul meu? Implineste 15 ani si as vrea sa-l impresionez. am disponibil maxim 150 lei. :*

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Un cadou special ii poti lua si cu 50 de lei. Imaginatie sa ai. Nu e nevoie neaparat de toata suma.

Ar trebui sa ii iei ceva ce ii place foarte mult si pe langa asta si ceva personalizat facut de mana ta, un mesaj referitor la relatia voastra, la ce simti pentru el. Poti sa faci si ceva simplu, sa ii scrii o scrisorica frumos cu ce simti, o parfumezi si cauti un plic mai frumos, viu colorat si i-l dai odata cu acel cadou.

Depinde ce fel de persoana este el. Ce preferinte are. Oricum da-i si ceva practic, sa poata folosi si ceva care sa fie la nivelul de emotie, sa arate ce simti tu pentru el.

Un cadou foarte fain ar fi sa petreci o zi intreaga doar cu el. Cu siguranta ar aprecia.

2 răspunsuri:
| bebewabbit a răspuns:

Depinde ce ii place... eu una m-as duce la Fossil si i-as cumpara o bratara din aceea de piele cu otel inoxidabil Sunt foarte faine

| dia10 a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei un parfum de calitate si ca sa il impresionezi ai putea sa ii faci singura un tort..sau daca te pricepi la atceva, de exemplu la desen:ai putea sa ii pictezi ceva frumos, ceva la care te gandesti tu care l-ar putea impresiona, sau la muzica:ai putea sa ii compui sau sa ii canti un cantec care ii place lui iar daca te pricepi la lucru manual (ca sa zic asa) i'ai putea face o felicitare happy ..sau cum am mai zis i'ai putea face o prajitura speciala..acum sper ca te'am ajutat macar putin.winking