| Moldova a întrebat:

Ce cadou as putea daru priietenei mele pe care o iubesc foarte mult!,,,, la ziua ei de nastere, si tot in acea luna 10 luni de ciind suntem impreuna?
Mersii antiicipat!

6 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Ia-i un buchet de trandafiri rosii sau niste flori preferate de ea, un parfum pe care il prefera si o bijuterie, de preferat o bratara, un lantisor sau niste cercei.( de preferat din argint, pentru inceput).

| Farcas a răspuns:

Ceva personalizat cu poza voastra, cred ca i-ar place foarte mult.Majoritatea fetelor prefera astfel de cadouri love struck Ori perna, cana, calendar sau pur si simplu o poza in raman :X

Ceva sa aiba amintire si cand se uita la ea sa isi aminteasca mereu de tine.La multi ani pentru ea si iubit-va mult:X

| Puf a răspuns:

O pernuntsa in forma de inimioara cu poza voastra personalizata. S`au un ceas personalizat cu voi doi. O rama mare cu poza cu voi doi. Daca prefera bijuteriile ceva frumos, un lantisor, cercei, un inel frumos... Daca`i plac parfumurile un parfumbig grin. Depinde ce gusturi are u o cunosti cel mai bine si stii cu ce sa o cuceresti. Tine minte ca nu cadourile fac persoanele fericite, ci felul in care te porti cu ele si cum le vb, cel mai frumos pentru ea ar fi ca tu sa ii fii mereu alaturi. Bafta!

| Me,myself & I a răspuns:

Ceva personalizat cu voi impreuna si cu mesajul 'te iubesc', cred ca ar lasa-o fara cuvinte

| adrian_8167 a răspuns:

1trandafir rosu e cel mai bun

| Moldova explică:

Mersii mult la toti!
Foarte amabil!