| Otilikaa a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i dau mamei mele de ziua ei de nastere?

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

O floare, o imbratisare si un TE IUBESC:X:X: face cat cel mai costisitor cadou, in ziua de azi putini mai spunem parintilor ca ne bucuram inca sa ii avem in preajma noastra:X:X:X:X:X

| mgtow a răspuns:

O felicitare merge.

| PetreConstanta a răspuns:

O floare si iubire multa din partea ta

| ioana1704 a răspuns:

Tu stii ce-si doreste! eventual un parfum bun!

| MihaelaDart a răspuns:

Trebuie sa aiba mama ta ce nu si-a putut implinii ori sa zicem daca e prea scumpa, florile fire din bughetele aranjate se usuca si sunt bani pierduti, mergi mai bine pe un ghiveci de flori care ii va ramane tot timpul ori un palmier (yucca sau dracena) si o cutie de bomboane in forma de inima cele de la Milka parca sunt asa, ar fi cadoul perfect cu cateva randuri de urari pe o felicitare facuta de tine. La Multi ANi mamei tale!

| Otilikaa explică:

Mersi pentru sfat happy

| Sky_6013 a răspuns:

Pentru mama cel mai importanta lucru este iubirea. Orice va primi de la tine sa ve bucura pentru ca tu o iubesti. Te sfatuiesc totusi sa ii iei macar o floare sau ai putea sa ii taruiesti o pzoa cu familia. happy Sper ca te-am ajutat.

| UnícáááFátá a răspuns:

Buna eu cred ca ce-l mai frumos cadou pentru mama ta esti tu deoarece esti fiica ei si nu isi doreste mai mult in lume decat pe tine

| noSUno a răspuns:

Buna,ai putea sa-i dau un lantisor din argint,nu din aur fiindac aurul este peste tot,argitul este mai semnificativ, sau o esarfa ceva la care sa poarte, chiar si un buchet de flori cu o felicitare in care sai multumesti pentru ceva.nu stiutiu,ceva semnificativ, cind o sa faca ceva cu acel ceva sa isi aduka aminte uite asata este de la fica mea, pa

| stangaionut a răspuns:

Sai duci o ciocolata si un buchet de flori sau daca stai bine cu bugetul poate un parfum sau ceva de genul asta

| Edyward a răspuns:

Nimic! Iubirea copiilor este mai importatna de cat orce cadou scump! Tine minte cu cadourile nu rezolvi nimic!

| ruxica a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi o pereche de cercei, un buchet cu florile ei preferate, un tort (iar place tortul facut de tine) sau incerci sa afli ce isi doreste (preferabil sa nu isi dea seama ca vrei sa ii faci un cadou)