| KatyyLWA a întrebat:

Intr-o luna este ziua de nastere a mamei mele si nu stiu ce sa-i fac cadou. Idei?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Flori si ii comanzi un tort

| JustmeV a răspuns:

Heey! Orice cadou i-ai face, sunt sigura ca ii va placea! Uite cateva idei:
Un buchet de trandafiri,
o floare in ghiveci,
un lantisor subtire si un pandativ pe o parte sa scrie numele ei si pe cealalta parte numele tau,
o pijama
o bluza,
un set de creme,
lac de unghii,
o vaza,
o perna gen I love you mom,
un bibelou, etc.

Multa sanatate si fericire mamei tale!

| snzpaul a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru ea ar fi sa-o asculti si sa-o intampini acasa fiind curatenie.

O poza cu tine si cu ea inramata, aplicata pe o cana, perina, tricou.
bijuterii sau un buchet de trandafirii.

Pentru buchetul de trandafirii, ai putea contribuii cu fratii / suroriile si tatal tau sa cumparati atati trandafiri cati ani face. [femeile iubesc trandafirii]

| NeymarJr11 a răspuns:

Depinde de varsta, fi prezenta la ziua ei daca, mama ta este in varsta nu are nevoie de cadou.

Daca e mai tanara cumparai 1 parfum, cumparai 1 bluza, du-o intr-un mol si vezi ce ai place ce ai atrage atentia, chiar daca e scump fa tot posibilu si cumparai-l fara sa stie ea.

Fa-i o excursie cadou, cu tata-l tau sau cu tine.

Cumparai flori daca face 34 de ani cumparai 34 de flori, etk cati ani face atate-a flori.

Fa tot posibilu sa inviti toti apropriati familiei si neamuri indepartate big grin.

PS : Sper sa te fi ajutat.

| BubbleWhitee a răspuns:

Un parfum sau o bijuterie.

| EMike a răspuns:

Gestul conteaza cel mai mult. Daca ai bani, totusi...Ia-i un colier de argint si un buchet de trandafiri big grin!

| CaptainPanda a răspuns:

Mamicile sunt cele mai importante fiinte...ii poti face un buchet de flori, ii poti da un lant sau un set cu tot cu cercei si bratara.
Oricum...cea mai pretioasa bijuteriile la gatul unei mame sunt bratele tale!
La multi ani pentru mama ta si sa iti traiesca

| Sweety27 a răspuns:

Iti recomand acesti cercei : https://www.facebook.com/....../photo.php

| vicky14u a răspuns:

Florile nu trebuie sa lipseasca

| YoloWTF a răspuns:

O rama frumoasca cu o poza cu tine, cu dumneaei si cu tatal tau. big grin

| Roarrrrr a răspuns:

Cu siguranta i-ar placea ceva creeat de tine, si nu din magazin sau mall-uri.
Poti sa te inspiri de aici : http://www.calificativ.ro/......19525.html

| DragosBaaws a răspuns:

Cumpara-i o pereche de cerceiwinking