| Markus_4003 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac prietenii mele la aniversarea de 6 luni de cind suntem impreuna? ajutati-ma va rog frumos. nu am nici o idee...

3 răspunsuri:
| miumiu a răspuns:

Haloo! Nimic nu subliniaza mai bine decat iubire si respect etern decat un inel! Dar daca relatia voastra nu este foarte profunda un lantic, un ursulet pufos, o geanta sau orice altceva ce sti ca i-ar placea ar fi sweet! Incearca si clasicele flori(vezi ce flori prefera, intreaba vreo prietena de a ei!happy )!
P.S.Vezi ce culori prefera si ce personalitate are, astfel te vei putea orienta mai bine! Succesbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...ai putea sa o duci intr-un loc frumos in care nu a mai mers, sau organizezi un fel de picnic si pregatesti ceva bun de mancare tonguetongue eventual ii iei multi trandafiri rosii si bomboane :*

| myyno a răspuns:

Ceva imbolic