| alandala28 a întrebat:

Sunt noua aici si am nevoie de niste idei. Am aflat de la prietenii mei ca iubitul meu vrea sa-mi faca cadou pentru aniversarea de 2 luni de cand suntem impreuna. Imi puteti da va rog niste idei pentru ce cadou as putea sa ii fac si eu? Multumesc anticipat, dau funda :*

1 răspuns:
| VineSoarele a răspuns:

Depinde de preferintele lui: un ceas, un lantisor in forma de inima cu numele tau pe el, un tricou cu numele voastre pe el, o carte.