| lavida a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac prietenului meu de ziua indragostitilor? ...plz cateva idei.
Dau funda celui mai bun raspuns.

8 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Un oral.

Răspuns utilizator avertizat
| pisicutzamik a răspuns:

Un ceas, sau ii poti face o declaratie de dragoste cu ce simti tu pentru el si o noapte de neuitat!

| meseriasul88 a răspuns:

Eu zic sai cumperi un prezervativ eu asa am primit si imediat am desfacut cadoul si l-am impartit cu ea

| Mustachεs a răspuns:

Poi. Depinde.thinking : Un parfum. sau un ceas de mână. Dacă îl cunoşti bine şi ştii ce i-ar place, poţi să iei acel ceva, sau să-l faci. Baftăwinking.

| alicelivia a răspuns:

Poti sa tiparesti o poza cu voi doi pe o perna sau o cana

| LoLz0r a răspuns:

O floare, o noapte cu el, o masina, o excursie, mergeti la un hotel romantic.

| jmecherel123 a răspuns:

Ceva ce ii place lui foarte mult.