| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac prietenului meu de ziua indragostitilor?
cel mai bun raspuns primeste funditahappy

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| XoOxXo a răspuns:

Iti dau cateva idei:

-Un ursulet din plus pe care scrie te iubesc.

-O ciocolata milka (I♥Milka)

-Un parfum,, cu un miros romantic si delicat

-O perna in forma de inima pe care este o poza cu voi 2 impreuna

-O perna in forma de inimioara pe care scrie I♥U

-O scrisoare,, unde este scris o declaratie de dragoste''

-O noapte langa el plin cu petale de trandafir

-Sa luati cina intr-un restaurant

funda?; x

| Dedeeee a răspuns:

O rama si cu o poza cu voi doi in ea love struck si un ursuletz de plushappy

| Miniiii a răspuns:

Pai i-ao incet, macar l-ai intrebat ce vrea? Mai intai asa se face, daca nu iti spune iti sugerez sa le spui la prietene sau la prieteni sa il intrebe in locul tau, daca nu merge nici asa i-ai si tu un parfum sau o ciocolata, gestul conteazawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heei daca ai un buget cat de cat maricel poti intra pe tu.ro si sa cauti acolo niste tricouri dragute de "valentine" si eu mi-am comandat si sunt asa.la pachet ca sa zic asa sunt foarte dragute chiar iti recomand! valentin placut