| BadBoyy a întrebat:

Ce cadou credeti ca ar fi cel mai potrivit sa-ii dau unei colege de clasa cu care ma inteleg cel mai bine de craciun!?

Răspuns Câştigător
| inteligenta a răspuns:

Sal,si eu am facut acest lucru in clasa a 5 si o vom face si acum de craciun.Am primit de la un baiat(caci am tras la sorti cui sa ii dam cadou, dar fara sa spunem cine este)si am primit un parfum si un gel de dus:sincer mi-a placut fff mult cadoul si iti zic sa ii dai un parfum(nu mai scump de 20-30 de lei), un gel de dus sau o crema caci orice fata s-ar bucura daca ar primi asa ceva :X funda please?

2 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Un maimutoi maree:X, sa fie ceva dragut :X

| XAnonimgirlX a răspuns:

Ceva personalizat daca tii la ea mult fai un cadou... nu stiu intereseaza-te cei place si ai gasesti ceva pe plac sau ai faci ceva ar conta mai mult funda?