| Oyasumi a întrebat:

sunt in clasa 8, trebuie sa fac cadou de craciun unei fete, voi ce credeti ca ar fi frumos sa ii daruiesc? cel mai potrivit cadou are funda:d

Răspuns Câştigător
| AddaMyk a răspuns:

Noi ne dadeam in clasa a 8 jucarii, pentru ca ele se pastreaza. Hainele se uzeaza in timp. dar jucariile raman.

2 răspunsuri:
| catinque a răspuns:

Și voi faceți chestia cu moșul secret.
Păi, în primul rând ceva ce o caracterizează, nu cine știe ce porcărie.
O cutie de bomboane sau un globuleț din acela cu fulgi de zăpadă care când îl scuturi se vede frumos sau o cană frumoasă. Vezi, ceva din inimă să fie.
Baftă!

| ParisulTau a răspuns:

Pai depinde de fata, ce gusturi are, ce ii place, daca e mai copilaroasa sau nu. O esarfa, manusi sau papuci de casa pufosi si mari. Daca nu-i plac genu asta merge o bratarica, un medalion, si sa nu uitam de dulciuri!