| Goofy_2510 a întrebat:

Ce cadou de Craciun sa-i fac mamei mele (poate ceva facut de mine ori ceva sa cumpar insa nu skump ) scuze cam pus intrebarea aici insa aceasta categorie este mai vizitata... p. s funda.; X

4 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Ii poti lua o pereche de cercei simpli de argint (maxim 20 lei) sau un set Dove, Nivea happy

| Ciprian a răspuns:

Cumpara-i ceva simbolic.sau scrie-i o poezie ( daca vrei scriu eu una big grin)... depinde, gandeste-te la ce si-ar dori ea

| Emma a răspuns:

Eu i-am luat o crema pentru ca stiu ca are nevoiebig grin

| crisss_6198 a răspuns:

Eu ii fac o iesle...eu am cautat n-am gasit nimic decat foarte scump asa ca eu ii fac una