| FunnyLoOVe a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii cumpar mamei mele de Craciun (in afara de un buchet de flori)?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Eu iti dau mai multe idei, tu vei alege in functie de gusturile tale/ale ei si de buget.
-o cana
-o esarfa
-un parfum
-o rama foto
-o cutie de bomboane/praline
-un inel
-o bratara
-un lantisor
-o pereche de cercei
-un medalion
-o brosa
-un ceas
-o bluza
-o floare (in ghiveci)
-o geanta
-un fular
-o pereche de manusi
-o perie de par
-o crema de maini/fata/corp
-un rimel
-o trusa de machiaj
-o pernuta
-un stilou
-o carte
-un abonament la o revista
-o sedinta de masaj la un salon

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O cutie mare de ciocolata

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

O Biblie daca nu are.

| oOSaritaOo a răspuns:

Ceva pentru casă, un ornament sau haine, o geantă drăguţă. tongue

| tenshi261 a răspuns:

O vaza pictata frumos

| MaliRaisa a răspuns:

Un pandantiv,o bratara cu numele ei,o cutie cu bomboane,un abonament la spa,o trusa de machiazm,o cana cu poza ta si a ei,o geanta,o pereche de ghete(pantofi),o esarfa,o vaza, un tablou dragut, un filtru e cafea, o sedinta la coafura... orice i-ai da, cu siguranta o sa-i placa!happy