| iubitziiiiiiiiiiiiickaaaa a întrebat:

Ce cadou ii pot face dragului meu iubit de sf Nicolae? avand in vedere ca e si ziua lui de nume i-am mai facut poze personalizate haine un ceas ...parfumuri dar acum nu mai am idei va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Ando1dul a răspuns:

O bratara cu numele tau pe ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| WhiteLover a răspuns:

Sunt cani dragute cu te iubesc sau cel mai bun iubit,poti face un colaj cu poze cu voi si sa-l scoti de marimea unui poster sau sa-l inramezi,sunt seturi de ingrijire personala de la nivea, adidas, etc pentru baieti, o sticla de ceva ce bea eleganta, o bratara sau un lantisor cu medalion(poate fi de argint ca e mai ieftin daca nu iti permiti aur)...

| yubyta123 a răspuns:

Ceva semnificativ care sa ii aduca aminte de tine, ceva care ii trebuie si vrea sa si-l cumpere