| fatacuochimov a întrebat:

Ce cadou pot face iubitului meu de ziua indragostitilor?hee hee... astept raspunsuri originale love struck

12 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

O lesa.

| User a răspuns:

O lada de bere si una de seminte.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Un ceas daca ii place...sau o poza cu voi doi asa intr-o rama frumoasa si cu o inima mareeeeeeeee:X

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Ramai falita'' daca asculti sfatul lui paullaughing cu lazile'''. ceva care sa il aveti aman2]eu zic sa mergeti la un film, o prajitura, sa fi-ti impreunawinking

| Fifylici a răspuns:

Buna
cred ca cele mai originale cadouri vin din inima ta, nu din ceaa ce spun altii. tu il cunostii cel mai bine si in plus daca in fiecare an ii faci acelasi cadou devine banal(cum ar fi ba o cana u poza voastra sau pernute si alte chestii)
poti confctiona tu ceva care sa fie si original si unic in celasi timp

| Dmonik a răspuns:

Pretensionata... lesa!

| CaliforniaLove a răspuns:

Cumpara-i un inel, un lant, bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oo.si eu am aceeasi problema.sunt in pana de idei. poza cu noi 2 are, ceas are, parfum are, boxeri originali are, nu stiu ce i-as putea lua.bilete la film am luat saptamana trecuta... i-am cumparat de toate.acu caut pe net ceva dragut, dar nu stiu ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti trimite un tort de ciocolata personalizat cu o fotografie de-a voastra si o sticla de sampanie de la www.edulce.ro. Ar fi o surpriza dulce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vacanta pe o insula exotica sau la ski daca practica cred ca ar fi cel mai bun cadou pentru un barbat. Am vazut si o pagina cu cateva idei de cadouri mai lumesti pe http://topcadouri.ro/valentines-day.php

| Denisa_8486 a răspuns:

O felicitare de dragoste, o pernuta in forma de inimoara, unlantzishor cu un medalion in care sunteti voi doi:iar medalionul in forma de inimioara

| dannydanutsa a răspuns:

Hei,nu ai poze cu voi 2?
Eu o sa scot pozele cu mine si cu el, o sa fac o inima mare din carton, o sa o invelesc in hartie colorata sau nu stiu, ceva rosu, si o sa scriu momentele frumoase petrecute impreuna;-x sunt sigura k i-ar placea laughing)