| 123ghr a întrebat:

Ce cadou ii pot face iubitului meu de ziua indragostitilor?

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

O seara pregatita de la capat la coada din toate punctele de vedere este cel mai frumos cadou. Un lucru poate sa-l arunce mult mai tarziu daca v-ati desparti. Insa, amintirile raman... Surprinde-l cu ceva minunat si-atunci il vei cuceri complet. happy

| 123ghr explică (pentru Liviucu):

Oricum...o seara la care va referiti inca nu ii pot oferi, dar apreciez ajutorul vostru, al tuturor!

| Liviucu a răspuns (pentru 123ghr):

Dar nici nu m-am referit la altele... prostioare.
Ai atatea moduri de a face fericit un partener de relatie folosindu-te doar de cateva idei si un spatiu linistit... Numai sa ai cu cine. Si sa si MERITE! happy

4 răspunsuri:
| stef112 a răspuns:

Nu ii trebuie nici un cadou. Doar arata-i ca il iubesti printr-un gest facut din inima.

| melynda a răspuns:

Sa stii ca la asta ma gandesc si eu. as dori sa ii ofer o seara romantica undeva departe de casa, doar noi 2. o seara romantica din toate punctele de vedere. de neuitat! ia-ti o imbracaminte mai sexy, mai provocatoare, surprinde-l cat mai multhappy