| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou de ziua indragostitilor imi recomandati sa-i iau iubitului?

11 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Un parfum!
Ceva de imbracat!
Bratara sau lantisor!
Sau o sticla de vin, wiskey, orice!
Sper ca am reusit sa te ajut!

| emag a răspuns:

Un parfum/ o roma foto cu o poza cu voi doi/ o sticla de sampanie si o inimioara de plus de agatat in masina in caz ca are masina

| SilentSuicide a răspuns:

Ai putea sa-i iei un lantisor in forma de inima care e impartita in doua parti, jumatate de inima o pastrezi tu iar cealalalta jumate i-o dai iubitului tau.

| BreeTPU a răspuns:

Vezi ceva la Reducere aici http://www.bree.ro/reduceri.php poate un aparat de ras?

| abNb a răspuns:

O carte, lumanari, seturi de orice, ceva simbolic...

| FreakzEmil a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un lantisor pentru gat cu prima litera din numele lui sau o bratara ceva mai stiu eu big grin.

| SportsMag a răspuns:

Poti sa-i iei ceva haine originale de aici www.sportsmag.ro Sunt peste 45.000 produse. Ai de unde alege. :)

| biancarap a răspuns:

Un album foto cu poze cu voihappy

| BaSStY007 a răspuns:

Inima ta

| BaSStY007 a răspuns (pentru BaSStY007):

Cred ca cel mai impartant e sa fi alaturi de el s

| Lenuta99 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa ii cumperi iubitului tau ceva gen de care sa isi aduca aminte mereu, ceva sipmlu dar frumos