| unaboona a întrebat:

Ce cadou sa-i iau iubitului meu pentru ziua lui d nastere el e varsator e genul mai fitos mai banos...help plzzz

5 răspunsuri:
| simona_3709 a răspuns:

Cred ca ai putea sa-i iei un ceas frumos, un parfum, o bratara de argint cu numele vostru thinking laughing

| virusake a răspuns:

Ia-i ceva care sa aiba legatura cu voi 2. tongue

| bianka93 a răspuns:

Pai kumpara-i ceva simbolik...relatiei voastre ce crezi u ca ii place mai multhappy o bratara de argint sau un lantisor, etchappy

| SupCow a răspuns:

Pai daca e varsator :
poti sa ii cumper sa zicem o bratara cu numele si zodia sa happy
sau cumparai o bluza ca acum vine frigul si daca zici ca e genul mai banos una de firma...si du-te scrie la un paint dinale de haine stii tu oh go on varsator si pe spate scrie te iubesc happy
sau cumparai o bratara de aur ceva
dar daca ar fi ziua mea care este curand mi-ar placea sa primesc astfel de cadouri oricum intentia conteaza
sper ca te-am ajutat :*

| patricia_1970 a răspuns:

Iubitul meu a zis ca nu vrea niciun cadoulaughinga zis ca cel mai bun cadou sunt eubig grinadica vorbeam cu el cam ce si'ar dori.si daca zici ca al tau e mai pretentiosthinking gandeste-te la ceva marebig grincoloratbig grinnuj ce crezi uh ca ii placetonguefrunda?