| Al3ka a întrebat:

Hey; x! Pe 24 sept. e ziua iubitului meu; x...
Nu stiu ce sa ii cumpar cadou sigh
E cam fitos cand e vorba de un cadou laughing
Help me!; x Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Hiroshima a răspuns:

Pai, i-ai putea cumpara un parfum foarte frumos si un tricou pe care poti sa il faci special cu o poza cu voi 2! Sper ca ti-am dat o idee buna!

7 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Daca zici ca e mofturos, mai bine mergi direct cu el si sa-si aleaga el cadoul dorit, sa ii placa, sa i se potriveasca, si gata ai rezolvat.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sunt fără sens întrebările astea sincer. Dacă tu nu şti ce să-i cumperi, de unde să ştim noi ce i-ar place? Ar trebui să îl întrebi chiar dacă va spune că nimic. Sigur în discuţiile voastre a spus că-i place ceva, ar vrea ceva etc. Dacă nu dă-i o poză cu voi doi şi gata. Baftă!

| Floreenofficial a răspuns:

Un ceas de mana,
articole de imbracaminte? un costum, sau poate ceva sport? thinking
sau un album foto in care sa pui poze cu voi. happy
succes! :*

| anonim1808 a răspuns:

Ai putea sa pui o poza cu voi 2 intr-o rama, sa ii cumperi o bratara de argint, sau un medalion cu numele lui sau cu zodia luihappy
funda?batting eyelashes

| Buttercup30 a răspuns:

Un parfum de firma (chanel, DG...)o sa-i placa sigurwinking
un tricouthinking
un ceas, o esrfa daca poarta, fular, sapca, bratara, poti sa-i iei un medalion cu litera(initiala ta si sa ai si tu cu intitiala lui, sau simplu cu initiala numelui lui)
sper ca te-m ajutat happy
o fundita?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa-i iei o ciocolata si un parfum barbatesc, ceva de gen si apropo ziua mea e pe 28 sept. laughing

| Laura_6128 a răspuns:

I-ai putea cumpara un tricou de firma...sau cum au zis si ceilalti un parfum!