| PepusHa a întrebat:

Ce cadou sa-i ofer iubitului meu de ziua lui de nastere?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

S-a nascut demult? Daca nu, este suficient un tort.

| Cameliapantiru a răspuns:

Buna! Ai putea sa-i cumperi un ceas clasic si elegant(asa I-am oferit eu celui mai bun prieten si tatalui de Craciun si a fost un cadou foarte inspirat), care sa-i ramana ca o amintire frumoasa de la aniversarea lui din partea iubitei. Sau, daca ii place sa citeasca, opteaza pentru un set de carti din genul lui preferat, eventual intr-o editie eleganta, de lux, si, poate o cutie de bomboane. O idee ar fi sa-i cumperi bilete la un concert (sau o piesa de teatru) la care isi doreste sa mearga. Iti doresc inspiratie in alegerea cadoului ideal si la multi ani frumosi iubitului tau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Durex, daca nu-i trebuie, da-i o palma sa-i treaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O geaca de piele

| AndreiAn a răspuns:

Depinde ce gen este iubitul tau...'clasic' sau 'modern'...
Daca este genul clasic poti opta pentru o carte frumoasa, o cravata, un parfum sau un ceas.
Daca e stilul modern...o bijuterie (lant/bratara/inel) din stainless steel sau piele... eventual de firma...
Daca te hotarasti pentru ceas...pe langa alte optiuni...iti recomand sa incerci si pe cadoulchic.ro happy.