| Marckus a întrebat:

Ce cadou sa-i iau unei colege de scoala? Dau FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Cumpara`i bijuterii de argint, sigur o sa ii placa iar daca si pe tine te place le va purta cu placere. De ex: cercei, inel, bratara. Cumpara`i bomboane milka cu capsuni in forma de inimioara, un trandafir sau mai multi, un ursulet de plus, cartea preferata, un tricou. Nu uita sa ii pui felicitare, fetele tin foarte mult la felicitari si le place ca peste ani sa le citeasca si sa isi aduca amintehee hee.

4 răspunsuri:
| Angel_5977 a răspuns:

O bratara de arginttongue

| DJRapT0r a răspuns:

Sa ii iei ce va speci al de obiectie : un porumbel pentru tine si ea pentru ca daca ai unu si ii dai si ei unu veti fii prieteni pe viata nu adv. Sau ori ce. Sper ca te-am ajutat. BAFTA!

| roxyroxy_1309 a răspuns:

Flori si ciocolata.

| Tady a răspuns:

Un ursulet de plus