| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou potrivit sa-i iau uneie colege de scoala?thinking

11 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

O bratara, un lantisor.

| georgiana a răspuns:

O poza cu voi doua(sau si alte colege)... o pui intr-o rama frumusica. O amintire placuta.by`

| albastrel a răspuns:

O bluza sa se imbrace ca poate ii este frighee hee

| Paris a răspuns:

Mie colega mea mi-a cumparat un hamster, care din nefericire s-a dus :-

| M.madallina a răspuns:

Un cd sau ceva micut din colectia me to you

| cryssy95 a răspuns:

Eo zic o bluza misto:X
eu asta am primit si mi-a placuthappy

| Alessyaaa a răspuns:

Depinde de preferinte... daca sunteti prietene cumpara-i ceva ce simbolizeaza prietenie voastra, sau daca nu intreab-o pe prietena ei ce ii place

| andrew_9324 a răspuns:

Depinde happy, eu i as cupara o pereche de cercei (numai daca ai idee ce gusturi are )

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

O bluza frumoasa.
Sau niste bomboane de kiokolata(mai scumpe).winking

| SunShinE_4449 a răspuns:

Poti sa-i iei o bratara cu initialele voastre(asta am primit eu de la MBF).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Una mare mare pentru fund happy