| alexandru1201 a întrebat:

Ce cadou sa ii fac prietenei mele?

Răspuns Câştigător
| NnDWtf a răspuns:

Alt iubit.
Tu nu stii ce-i place?

5 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Ii poti face cadou un album cu toate pozele cu voi, si sa-i scrii cateva randuri unde mentionezi cat de mult inseamna prietenia ei pentru tine sau sa mergeti amandoua o zi la spa, sau la un salon

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Tu o cunosti pe prietena ta mai bine ca noi
tu trebuie sa stii cam ce si-ar dorii

| Titanos a răspuns:

Ceva scump.

| Gαηαmα a răspuns:

Un trandafir si daca ai 2 poze cu voi 2(sau ce poze vrei) uite:D : http://www.personalizaricadouri.ro/Globuri-foto/Globuri-inimioare.html Doar ca nu trebuie sa comanzi ca e mai scump, gasesti daca ai in apropiere in magazinele Fujifilm, intreaba:D, sunt mai multe tipuri.

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Cati logodei ai? $$$