| MickeyMouseLove a întrebat:

Ce cadou sa ii fac prietenei mele?

Răspuns Câştigător
| pufuletziii a răspuns:

Depinde si cu ce ocazie si de personaliutatea fetei. Tu in general cred ca stii ce prefera. Ai putea sa-i cumperi un ursulet de plus suuuuper fluffylaughing. Fetele iubesc asta(majoritatea). O felicitare, o cutie de ciocolata, un buchet de flori, toate sunt bine venite! Sau daca ai timp, chef si talent, ai putea sa ii faci ceva chiar cu mana ta.happy Daca ii place sa se machieze poti sa ii cumperi o trusa de fardurilaughing. De ce nu? Nu mai am ideibig grin Funda?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Flori, parfum, o carte, cana personalizata, bijuterii.

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie + un trandafir

| mary28032002 a răspuns:

Un ursulet de plus imens si flori normal pentru ca florile le adora orice fata! da e buna ideea si cu pernuta personalizata...bafta!